Ons team

Dit zijn onze betrokken, integere en deskundige mensen die je verder helpen.

Arthur

Arthur Lapidaire

arthur@florishand.nl

financieel adviseur / MfN registermediator

Dianne

Dianne de Kort

dianne@florishand.nl

financieel adviseur / MfN registermediator / RFEA

René

René van Rijsewijk

rene@florishand.nl

financieel adviseur

Niels

Niels Gille

niels@florishand.nl

financieel adviseur

Team Aline

Aline Roks

aline@florishand.nl

financieel adviseur

Hans van Dorst

Hans van Dorst

hans@florishand.nl

schadebehandelaar en assistent verzekeringen

Karin

Karin Verhulst

karin@florishand.nl

assistent financieel adviseur

Cindy

Cindy van Es

cindy@florishand.nl

assistent verzekeringen MKB

Fabienne

Fabiënne Lapidaire

fabienne@florishand.nl

controller en directie assistent

Elise Hessels

Elise Hessels

elise@florishand.nl

assistent verzekeringen

Tim Verkijk

Tim Verkijk

tim@florishand.nl

assistent financieel adviseur

Jasper Schellekens

Jasper Schellekens

jasper@florishand.nl

assistent verzekeringen

team Iris

Iris Vromans

iris@florishand.nl

assistent financieel advies

Lizan de Kort

Lizan de Kort

lizan@florishand.nl

assistent verzekeringen

Femke

Femke Braspenning

femke@florishand.nl

assistent verzekeringen

Lennert Kin

Lennert Kin

lennert@florishand.nl

assistent verzekeringen

Anick Maas-Willemsen

Anick Maas-Willemsen

anick@florishand.nl

assistent verzekeringen MKB

Ricardo Zwaan

Ricardo Zwaan

ricardo@florishand.nl

adviseur MKB

Vrijblijvend adviesgesprek? We nemen contact met je op.